• Гарне привітання з днем народження у прозі із запізненням

    Перепрошую за запізнення з вітанням, але, спокутуючи свою провину, щиро вітаю! Бажаю, щоб найкращі та заповітні мрії обов'язково сповнювалися та приносили багато радості, щоб поряд завжди були улюблені та люблячі рідні та близькі люди, які щохвилини готові підставити надійне плече! Нехай світ навколо завжди буде квітучим, чистим, добрим та уважним! Успіхів та процвітання, любові та обожнювання, удачі у справах та планах!

  • Привітання з днем народження у прозі із запізненням

    Не можу не вибачитися за пізнє вітання з твоїм днем ​​народження, але так склалися обставини. Бажаю тобі кульок щастя на додачу, удачі підстрибом, любові навздогін. Нехай твоє життя, як справжнє вино, з роками тільки міцніє, стає яскравішим і насиченішим, набуваючи дивовижного аромату й смаку. Люби життя, отримуй задоволення від прекрасних моментів та море позитиву.

  • Привітання з днем народження у прозі із запізненням для друга

    Насамперед хочу вибачитися за запізнення. Я щиро вітаю тебе з днем ​​народження і прошу прийняти мої добрі побажання любові та удачі, достатку та блага, щастя та добра. Нехай життя буде веселою веселкою або барвистим букетом з різних кольорів, бажаю яскравих вражень і успішно пройдених мостів.