• Привітання з минулим днем народження у прозі

  Вітаю з днем ​​народження! Нехай і із запізненням, зате від душі! Сонця, світла, щирих усмішок, радості, вагомих досягнень, кохання, достатку. Нехай життя приносить лише приємні сюрпризи та дарує незабутні враження. Зі святом!

 • Красиве привітання з минулим днем народження у прозі

  Вітаю з минулим днем ​​народження! Приймати сердечні побажання ніколи не пізно. А така незвичайна і чудова людина, як Ви, заслуговує на добрі побажання не тільки в день народження, а й усі 365 днів на рік. Від щирого серця бажаю, щоб Ваше життя завжди було наповнене радістю, любов'ю і щастям! Нехай доля дає приємні сюрпризи, цікаві зустрічі, захоплюючі події щодня. І нехай усі мрії збуваються без запізнення.

 • Гарне привітання з минулим днем народження у прозі

  Вибач за запізнення, рутина буднів затуманила голову, але я щиро вітаю тебе з минулим днем ​​народження і хочу побажати ніколи не спізнюватися на поїзд свого успіху, постійно наповнювати своє життя яскравим світлом добра і чудес, завжди вміти щиро радіти і сонцю, і дощу, і веселці.

 • Привітання з минулим днем народження у прозі для товариша

  Від щирого серця перепрошую за запізніле привітання, але сердечності в ньому не поменшало — вона, навпаки, настоялася, як міцне вино! Бажаю успіхів та благополуччя у житті, міцного здоров'я, щастя у серці. Нехай поряд будуть рідні люди та надійні друзі, а щодня наповниться приємними зустрічами та добрими новинами. З Днем народження!

 • Привітання з минулим днем народження у прозі для друга

  Вибач, що трішки із запізненням, але все-таки прийми це привітання! Нехай твоє життя наповнюється лише радісними подіями, щирою любов'ю, відданою дружбою та захоплюючими подорожами! Бажаю тобі чудового здоров'я та відмінного достатку! І нехай все складається так, як ти того бажаєш!

 • Привітання з минулим днем народження у прозі від подруги

  Прошу пробачити, що так сталося, я трохи запізнилася з привітанням і поспішаю виправити свою помилку. Я хочу побажати тобі гідного майбутнього, що приносить лише захоплення, запаморочливого успіху та мільйон приємних сюрпризів. Здоров'я тобі неодмінно бажаю, значного стану та золотих гір. Не хмурся і не сумуй, більше усмішок і задоволень тобі. З минувшим днем ​​народження!

 • Привітання з минулим днем народження своїми словами

  Добрі слова завжди приємно отримувати, нехай із запізненням, але я тебе вітатиму. Бажаю, щоб на столі завжди був хліб, у глечику завжди плескався квас, а радість, щастя, добробут, достаток та удача були твоїми постійними гостями. Бажаю завжди працювати із задоволенням, відпочивати з розумом, а любити лише щиро та всім серцем. З минувшим днем ​​народження!

 • Привітання з минулим днем народженя у прозі для чоловіка

  Хоча день народження вже минув, я все ж хочу відзначити його та вітати тебе зі святом. Я бажаю тобі, щоб ти був здоровим, щасливим та довго жив, радуючись кожній миті свого життя. Нехай у твоєму житті буде багато добрих та позитивних людей, які підтримують тебе та допомагають у складних моментах. Бажаю тобі успіхів у всіх твоїх починаннях, щоб кожна твоя мрія здійснилась, а кожна нова доба принесла нові враження та незабутні події. Нехай твоє життя буде сповнене щастя, кохання та радості, а твоя душа завжди буде наповнена світлом та оптимізмом. Ти заслуговуєш на все найкраще, тому бажаю тобі ще раз незабутнього святкування твого дня народження та багато добрих вражень у майбутньому.

 • Привітання з минулим днем народження для друга

  Друже вітаю з минулим днем ​​народження! Бажаю не боятися крокувати у невідомість. Надихайся всім, що тебе оточує. Бажаю океан ідей та космічні простори для їх здійснення. Нехай все погане обходить стороною, життєві негаразди долаються з легкістю, а щодня нехай буде сповнений радістю та щастям. Нехай мрії ніколи не залишають тебе і перетворюються на реальність.