Вчора: Євдоким, Євстигней, Максиміліан, Нона, Христина
Сьогодні святкують іменини: Спас, Спасій, Феоктист
Завтра: Митрофан, Феодосій

Привітань на сайті: 1871
idi_nah.jpg
 • Гарне привітання з ювілеєм у прозі

  Вітаю зі знаменною датою – з ювілеєм! Бажаю всього найкращого, найпрекраснішого, щоб все в житті складалося легко, вдало і неймовірно красиво. Щоб будинок був повною чашею, а сім'я найщасливішими людьми. Щоб усі бажання та мрії збувалися легко та на одному подиху. Але найголовніше, що просто необхідно побажати, це вічного здоров'я, адже без нього нічого іншого не буде!

 • Привітання друга з ювілеєм у прозі

  Від усієї щирої душі і всього чистого серця вітаю тебе з твоїм чудовим ювілеєм! У цей день зазвичай підводяться підсумки: чого вдалося досягти і чого слід досягти у подальшому. Щиро бажаю, щоб до наступного ювілею всі намічені плани успішно здійснилися! Нехай на реалізацію всього задуманного буде достатньо енергії та здоров'я. Нехай рідні і близькі оточують увагою та необхідною турботою, надійні друзі своєчасно допомагають у важку хвилину. Бажаю   незкінченного щастя, щирої любові, віри у свої можливості, оптимізму!

 • Привітання з ювілеєм для жінки у прозі

  Вітаю із ювілеєм! Бажаю всього найпрекраснішого, всього, що може бажати людина сама собі. Кожен прожитий рік – це досвід. Нехай ваше життя і мудрість з кожним роком зростають, здоров'я залишається міцним. Бадьорості, ентузіазму та моря посмішок. Роки в голові, жінка прекрасна в тому віці, в якому вона себе любить і сприймає. Бажаю любові, удачі, залишатися такою ж бездоганною, красивою та успішною.

 • Привітання з ювілеєм у прозі

  Хочу привітати з круглою датою, та побажати кохання та краси навколо. Кохання в серці. Натхнення кожен новий день. Гармонії в душі та в будинку. Успіхів та цілеспрямованості у кар'єрі. І нехай збуваються найпотаємніші бажання та мрії. З ювілеєм, довгих та щасливих років!

 • Привітання з ювілеєм у прозі для чоловіка

  Вітаю з ювілеєм, мій чудовий чоловік. Нехай пройдений етап життя буде сповнений гордості душі та світлих спогадів, нехай попереду на тебе чекають великі справи та значні успіхи, нехай справжнє тебе радує оточенням люблячих людей та сімейним благом. Міцного здоровя, любий, оптимізму та впевненості у собі.

 • Привітання зі святами

  Свята та події в Україні