Вчора: Агрипина, Антон, Артемій
Сьогодні святкують іменини: Антон, Іван, Микита, Яків
Завтра: Віргінія, Давид, Ізабела, Константин

Привітань на сайті: 1835
idi_nah.jpg

Привітання з днем весілля в прозі від батьків

Привітання з днем весілля в прозі від батьків

Батькам варто ґрунтовно підготуватися та написати урочисту промову, адже їх обов'язково запросять до мікрофону. Привітання з днем весілля в прозі від батьків звучатимуть душевно, від щирого серця, і молоді оцінять це. Ми зробили підбірку найкращих привітань з днем весілля в прозі від батьків.

Схожі посилання на тему привітання з днем весілля:

Вітання з весіллям Вітання з одруженням Запрошення на весілля
Привітання з одруженням Привітання з днем весілля З днем весілля привітання
Привітання з днем весілля в прозі Привітання з днем весілля своїми словами Привітання з днем весілля в прозі від батьків
Тости на весілля    
 • Привітання з днем весілля в прозі від батька молодих

  Цього знаменного дня ми щасливі бачити тут прекрасну пару, яка вирушає у спільне плавання життям і святкує цю подію. Недарма йдеться, що з коханим рай та у курені. Це означає, що навіть найгіршу чашу можна підсолодити любов'ю. Щиро і від щирого серця бажаю, щоб союз, укладений між вами, був союзом любові, розуму, радості та взаємної допомоги на нелегкому життєвому шляху, щоб ви бачили своє щастя в щасті іншого і дякували хвилинам, коли життя звело вас разом. За ваше щасливе сьогодення та безхмарне майбутнє!

 • Привітання з днем весілля в прозі від батьків

  Любі мої! Сьогодні відбулася чудова подія - ви стали чоловіком і дружиною. Живіть завжди в любові, мирі та злагоді, і пам'ятайте, що ви тепер - одне ціле. Бажаю вам поповнення в родині, фінансового благополуччя, взаємного терпіння і поваги на довгі-довгі роки. А якщо буде важко, ми, батьки, завжди допоможемо добрим словом і дамо добру пораду. Будьте щасливі!

 • Привітання з днем весілля в прозі від батьків

  Дорогі наші діти! Нехай буде щасливим ваш шлюб! Нехай буде радісним ваше кохання! Живіть у дружбі та злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя лише вічного, кохання тільки яскравого, друзів тільки вірних! Тож нехай буде щасливий ваш союз!

 • Привітання з днем весілля в прозі від батьків

  Рідні наші діти, вітаємо з головною подією у вашому житті – з днем ​​весілля! Нехай ваш життєвий шлях буде легким і світлим, сповненим любов'ю та радістю! Удачі, достатку, взаєморозуміння та взаємопідтримки. Любіть один одного та будьте щасливі!

 • Привітання з днем весілля в прозі від батьків для наречених

  Дорогі діти, (ім'я нареченого) та (ім'я нареченої)! Благословляємо вас на міцний шлюб, на дружню сім'ю. Живіть у мирі та дружбі, любові та злагоді, собі на щастя, людям на радість! Нехай у вашій сім'ї сміються діти, нехай у вашому домі буде спокій та благополуччя!

 • Привітання зі святами

  Свята та події в Україні