Привітання з днем весілля в прозі від батьків

Привітання з днем весілля в прозі від батьків

Батькам варто ґрунтовно підготуватися та написати урочисту промову, адже їх обов'язково запросять до мікрофону. Привітання з днем весілля в прозі від батьків звучатимуть душевно, від щирого серця, і молоді оцінять це. Ми зробили підбірку найкращих привітань з днем весілля в прозі від батьків.

Схожі посилання на тему привітання з днем весілля:

Вітання з весіллям Вітання з одруженням Запрошення на весілля
Привітання з одруженням Привітання з днем весілля З днем весілля привітання
Привітання з днем весілля в прозі Привітання з днем весілля своїми словами Привітання з днем весілля в прозі від батьків
Тости на весілля    
 • Привітання з днем весілля в прозі від батьків

  Любі мої! Сьогодні відбулася чудова подія - ви стали чоловіком і дружиною. Живіть завжди в любові, мирі та злагоді, і пам'ятайте, що ви тепер - одне ціле. Бажаю вам поповнення в родині, фінансового благополуччя, взаємного терпіння і поваги на довгі-довгі роки. А якщо буде важко, ми, батьки, завжди допоможемо добрим словом і дамо добру пораду. Будьте щасливі!

 • Привітання з днем весілля в прозі від батьків

  Дорогі наші діти! Нехай буде щасливим ваш шлюб! Нехай буде радісним ваше кохання! Живіть у дружбі та злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя лише вічного, кохання тільки яскравого, друзів тільки вірних! Тож нехай буде щасливий ваш союз!

 • Привітання з днем весілля в прозі від батьків

  Рідні наші діти, вітаємо з головною подією у вашому житті – з днем ​​весілля! Нехай ваш життєвий шлях буде легким і світлим, сповненим любов'ю та радістю! Удачі, достатку, взаєморозуміння та взаємопідтримки. Любіть один одного та будьте щасливі!

 • Привітання з днем весілля в прозі від батька молодих

  Цього знаменного дня ми щасливі бачити тут прекрасну пару, яка вирушає у спільне плавання життям і святкує цю подію. Недарма йдеться, що з коханим рай та у курені. Це означає, що навіть найгіршу чашу можна підсолодити любов'ю. Щиро і від щирого серця бажаю, щоб союз, укладений між вами, був союзом любові, розуму, радості та взаємної допомоги на нелегкому життєвому шляху, щоб ви бачили своє щастя в щасті іншого і дякували хвилинам, коли життя звело вас разом. За ваше щасливе сьогодення та безхмарне майбутнє!

 • Привітання з днем весілля в прозі від батьків для наречених

  Дорогі діти, (ім'я нареченого) та (ім'я нареченої)! Благословляємо вас на міцний шлюб, на дружню сім'ю. Живіть у мирі та дружбі, любові та злагоді, собі на щастя, людям на радість! Нехай у вашій сім'ї сміються діти, нехай у вашому домі буде спокій та благополуччя!

 • Привітання з днем весілля від батьків

  Дорогі наречені, Вітаю вас з днем, коли ви зробили один з найважливіших кроків у своєму житті - обрали одне одного та об'єдналися в шлюбі! Бажаю вам безмежного щастя, любові та взаєморозуміння на усі шляхи життя. Нехай ваш шлюб буде повний радості, злагоди та взаємопідтримки. Нехай кожен день принесе вам нові незабутні спогади та приємні моменти. Хай ваша любов буде такою ж красивою та міцною, як ваше весільне вбрання. Я бажаю вам величезного щастя, яке буде рости разом з кожним вашим днем! Вітаю ще раз і нехай Бог благословить ваш шлюб та збереже його на все життя!