Вчора: Анастасій, Сава
Сьогодні святкують іменини: Кирило, Федір
Завтра: Олександр, Антон, Даниїл, Ема

Привітань на сайті: 2323
idi_nah.jpg

Красиве привітання з новим роком у прозі для друга

Нехай Новий Рік стане тобі роком п'яти вершин! Першою вершиною, яка підкориться тобі цього року, буде КОХАННЯ, яке подарує життю новий зміст і наповнить його найяскравішими враженнями. Другою вершиною буде ДРУЖБА. Адже якщо в тебе є справжні друзі — значить життя вдалося! Третьою стане вершина ПОКЛИКАННЯ. Звідси для тебе відкриється шлях до успіху та виконання заповітної мрії! Четверта вершина – це БЛАГОПОЛУЧЧЯ. З того моменту, як твоя нога торкнеться цієї вершини, зникнуть усі перешкоди попереду. Зрештою, ти опинишся на останній, п'ятій вершині, з якої будуть видно всі інші, і опинившись на ній, ти зрозумієш, що п'ята вершина – це ЩАСТЯ!

Привітання зі святами

Свята та події в Україні

Привітання з Новим роком в картинках

Вітання з Новим роком


HTML-код щоб вставити картинку на сайт або в блог:


BB-код щоб вставити картинку на форум:

Вітання з новим роком собаки


HTML-код щоб вставити картинку на сайт або в блог:


BB-код щоб вставити картинку на форум:

З Новим роком


HTML-код щоб вставити картинку на сайт або в блог:


BB-код щоб вставити картинку на форум:

З Новим Роком!


HTML-код щоб вставити картинку на сайт або в блог:


BB-код щоб вставити картинку на форум:

За суєтою днів ми часто забуваємо про наших рідних людей, тому деякі події нам просто нагадують, що є важливим у житті і хто має значення. Сказати душевні слова, займає буквально пару секунд, але ці слова дозволяють нашим близьким почуватися краще, і ми почуваємося причетними до їхнього прекрасного дня.

День народження – гарний привід, щоб озвучити нашим дорогим людям наше ставлення, побажати досягнення бажаного, і зрештою просто підняти настрій та зробити цей день кращим. Щоб зробити когось задоволеним, не обов'язково дарувати мільйон яскраво-червоних троянд, достатньо пам'ятати про важливі дати і сказати щирі слова вчасно. Підібрати, що сказати буває важко, адже за стільки років вже здається, що ми сказали буквально все, але це не так, даруйте коханим слова від серця, для цих слів завжди знайдеться місце.

Сьогодні є багато способів сказати значні слова, залишилося розшукати ті, які ідеально підійдуть під подію і зможуть передати потрібний посил.

Ми бажаємо більше залишати справжнього у пам'яті наших рідних людей. Задоволену людину побачити просто, її очі сяють, це означає, що хтось сьогодні подарував саме ті слова, які зігріли її душу. Подарувати гарний настрій просто, досить сказати слова від серця і весь світ стане на хвилинку краще. Як день починається, так і відчувається, тому слова, які ми вимовляємо нашим рідним, мають такий вплив – робіть правильний настрій вашим близьким.

Слова мають велику вагу, вони залишаються з людиною на довго і дають впевненість у хвилини слабкості – якою силою обдарувати дорогу людину, визначати вам. Для того щоб зробити відмінний день близькій людині ще краще, не треба бути чарівником, всього потрібно сказати потрібні слова в правильний день. Досить часто слова залишаються у спогадах назавжди. Нехай цей день буде створено лише з теплих слів та подій, нехай все навколо сяє та сяє, і теплі спогади про цей день збережуться якнайдовше.